Bizi Senin Farkın Cezbetti!


  Site Kurallarımız.

  Paylaş
  avatar
  Symrna BS
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 311
  Yaş : 26
  Nerden : Harikalar Diyarı =)
  Ruh Hali :
  Tuttuğu takım :
  Kayıt tarihi : 20/12/08

  Site Kurallarımız.

  Mesaj tarafından Symrna BS Bir C.tesi Ocak 03, 2009 6:05 pm

  b3ren. demiş ki:
  Bu forumun yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar itiraz edilebilecek her türlü materyalı mümkün olduğu kadar kısa sürede siteden kaldıracak da olsa, bütün mesajların incelenmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda siz buraya gönderilen her mesajın, onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, moderatörlerin, adminlerin ya da webmasterların (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamıyacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

  Bu forum sistemi, bazı bilgileri bilgisayarınızda saklamak için cookie'leri kullanmaktadır. Girdiğiniz özel bilgilerin hiçbiri bu cookie'lerde bulunmamaktadır, bunların tek amacı forumda daha rahat bir gezinti yapabilmenizdir. E-posta adresiniz sadece kaydınızı onaylamak ve şifrenizi yollamak içindir (Ve unuttuğunuz zaman şifreniz yeniden yollanabilir.)

  -Aşağılayıcı, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik ya da kanunlarla çelişecek içerikler yasaktır.
  -yasaya aykırı pratikler yasak;
  -başka bir sitenin haberlerini yayıyorsanız, bu site bunu kabul etmeldir. Bu sitenin yöneticilerin yaptıkları işlere saygı duymak için sitenin adressini yazın !
  -mesajları sadece bir kere yollayın.Yoksa tatsız oluyor!
  -Yazım yanlışlarına ve gramer'e dikkat edin.SMS stillini tavsiye etmiyoruz!

  NOT!
  Sitemize üye olduğunuz an bu kuralları kabul etmiş bulunuyorsunuz.
  Bu kuralları misafir bölümüne koymamın nedeni ; üye olurken kendi kriterlerinizi göz önünde bulundurarak,1 kez daha düşünüp karar vermenizdir.
  Hiçbir üyeyi kurallarımıza uymadığı için ihraç etmek istemeyiz (:

  BSFC | Yönetim.

   Similar topics

   -

   Forum Saati Ptsi Ara. 10, 2018 9:22 pm